SADAT yalanı ve yapılması gerekenler!

“Topuklu FETO” Meral Akşener’in İyi Parti’yi kurma sebebi aslında Ak Parti ve MHP’nin oylarını çalmak değildi.. Asıl neden Meral’i Kılıçdaroğlu’nun stepnesi haline getirmek.. Göreceksiniz, bir süre sonra Akşener İyi Parti’nin kepenklerini indirip CHP’ye geçecek… CeHaPe Genel Başkanı olarak tabi..

Asıl proje bu…

24 Haziran’dan sonra bu fotoğrafı daha net göreceğiz..Biz asıl meselemize dönelim…

Şer ittifakının Türkiye’de hiçbir şansı kalmamıştır… Aslında bunu kendileri de çok iyi biliyor. Tek umutları ülkede kargaşa çıkartıp askeri darbeye zemin hazırlamak Envai çeşit sinsi planın ruhu bu…

Mesela Meral Akşener’in ortaya attığı  “Tokat ve Konya’da silahlı eğitim kampları kuruldu” fitnesi tam da buna göre… Akşener’in hezeyanlarına göre “ak milisler” bu kamplarda SADAT öncülüğünde silahlı eğitim alıyor.  Genel Seçimlerini kazanamayan Erdoğan sahaya bu militanları sürecek ve sandıkta kazanamadığı iktidarı silah zoruyla alacak(!)

Allah’tan bir savcımızın aklına bu deli saçması iddiaları soruşturmak geldi de biz de “Topuklu Feto Meral”in gerçek yüzünü bir kez daha görme fırsatı bulduk.

Peki ya Akşener savcıya ne dedi dersiniz? Meral Hanım ELİNDE KANIT OLMADIĞINI SADECE DUYUM ALDIĞINI söyledi… Bak sen! Demek ortalığı ayağa kaldırma sebebin bir DUYUMDU. Biz de senin Pensilvanya’dan aylık düzenli olarak emir aldığını DUYDUK Meral Hanım! Ne yapalım şimdi…?

SADAT başkanı Adnan Tanrıverdi Meral Akşener’in mesnetsiz iddialarını yalanlamakta gecikmedi.. FETÖ ve Sabetayist – Kemalist cunta komplosu olan 28 Şubat mağduru komutanlarımızdan Adnan Tanrıverdi’nin kurduğu SADAT, Müslüman ülkelerin ordularına askeri eğitimler veriyor… BİREY VEYA GRUPLARA kesinliklere kapalı bir şirket… Tanrıverdi’nin şirketinin “milis güçlere” silahlı eğitim verdiği bir kamp falan yok..Hele hele olası bir seçim yenilgisi sonrası AK Parti adına sokakları karıştırmak isteyen “ak milisler” hiç yok!

Pek tabii ki bu iddia Akşener’in fantezisi olmaktan bir milim öteye gidemez..Lakin olası bir darbeye karşı koyabilecek “milis güçler” hiç mi yoktur bu ülkede? Ülkenin emniyet teşkilatı, MİT’i falan var daha ne olsun dediğinizi duyar gibiyim. Ama emin olun bunlar yetmez…

15 Temmuz’da geldiler, yine gelecekler.. Bu sefer FETÖ olmaz KETÖ olur, fark etmez, yine gelecekler…

15 Temmuz’dan ağızları yandı, bu kez yoğurdu üfleyerek yiyecekler… Darbe planlarını en ince ayrıntısına kadar yapacaklar… MİT’i, Emniyet’i, direnişe geçecek TSK personelini, soğan soyan eri, halkı ve dahi SADAT’ı bile hesaba katacaklar..

O yüzden hesaba katamadıkları BİR GÜÇ olmalı… O da devletin yöneticilerine bağlı, silahlı eğitim almış YARI MİLİS bir gizli örgüttür… Bu teşkilatın asıl amacını az sayıdaki İSTİHBARAT GÖREVLİSİ ve onların bağlantıya geçtiği AZ SAYIDA KİŞİ bilmeli…

Darbe günü silahlı mücadeleye girecek halktan kişiler önceden tespit edilmeli, gerekirse bir vesileyle eğitimler verilmeli AMA ASLA YETKİ VEYA AYRINTI BİLGİ verilmemeli. 15 Temmuz’u da hesaba katarak yıllarca plan yapmış bir cuntayı durduracak YARDIMCI VE YEDEK bir güce ülkenin muhakkak ihtiyacı var… Sabetayist – Kemalist cuntaya öldürücü darbe başka şekilde vurulamaz…

Ayrıntıları artık başka bir yazıya…

 

farukabay

iletisim@farukakbay.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir